O Nas…

KIM JESTEŚMY?

Fundacja BEAR została powołana do życia 28 maja 2018 roku, a z dniem 19 czerwca  2018 roku została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000737030.

Ideą utworzenia Fundacji była profesjonalna szkółka narciarska, której celem jest rozwijanie różnych form kultury fizycznej w środowisku dzieci, młodzieży i dorosłych ze szczególnym uwzględnieniem narciarstwa zjazdowego, ale też rodzinnego uczestnictwa w uprawianiu sportu i aktywnym wypoczynku.

Na wyposażeniu posiadamy specjalistyczny sprzęt sportowy, którego nie ma w ogólnodostępnych siłowniach na terenie na którym powstała fundacja. „Trening suchy” z wykorzystaniem między innymi symulatorów narciarskich pozwala nie tylko świetnie  przygotować się do sezonu narciarskiego, poprawić koordynację ruchową, kondycję i pracę mięśni, ale też zagwarantuje dobrą zabawę i zapewni rozrywkę dzieciom.

Efekty Kształcenia

Zapisując swoje dziecko na nasze zajęcia  przyczynisz się do jego prawidłowego rozwoju i dobrego samopoczucia.

Chcemy, by dzieci próbowały nowych rzeczy, szły odważnie przez świat, szukamy sposobów by dodać dzieciom śmiałości. Na każdą z tych rzeczy wpływa poczucie pewności siebie u dzieci.

Rola komunikacji niewerbalnej jest bardzo ważna w rozwoju umiejętności społecznych.

Czas spędzony na zabawie bądź nauce w towarzystwie rówieśników sprzyja uspołecznieniu, a wspólnie spędzane chwile wymagają od dziecka kooperacji.

Zabawa i nauka, mające charakter współdziałania, poszerzają ogólną wiedzę grupy. Poprzez „wymienianie się” wiadomościami o świecie, dzieci uczą się od siebie nawzajem. Ułatwia wyrażanie trudnych emocji, uczy współpracy, pozwala wychodzić poza stereotypowe role i wzmacnia poczucie własnej wartości. Jest też dziecięcym zaproszeniem do świata, w którym wszystko jest możliwe.

Koncentracja to umiejętność skupiania i utrzymywania uwagi na konkretnych zadaniach.

0 Liczba
Odwiedzonych stoków
0 -członków
Liczba członków
0
Kolonie/obozy
0
coś tam...
OSTATNIE NOWOŚCI...

z życia FUNDACJI

Zapraszamy na Mazury!

Zapraszamy na Mazury! Zwiedzanie, zabawa, odpoczynek, rekreacyjny chillout połączony z niepowtarzalnym programem oraz szeroki wybór aktywności⚽️🤿🚣‍♀️🤾🤼‍♀️🛳🚴‍♀️, to gwarancja spędzenia wspaniałych…

Read More

Przygoda wakacyjna z Niedźwiadkiem

Wakacje z BEAR . Zapraszamy na przygodę wakacyjną z Niedźwiadkiem 🐻🐾🧸Wyślij swoją pociechę 👨‍👩‍👧‍👦 na obóz pełen sportu🚴‍♀️, edukacji, zabawy…

Read More

Poznajemy tajemnice Beskidu Niskiego

Poznajemy tajemnice Beskidu Niskiego Majówka z BEAR . Zapraszamy na podróż bez szlaku po Beskidzie Niskim ☺️. Pan Robert oprowadzi…

Read More
Follow Us