O Nas…

KIM JESTEŚMY?

Fundacja BEAR została powołana do życia 28 maja 2018 roku, a z dniem 19 czerwca  2018 roku została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000737030.

Ideą utworzenia Fundacji była profesjonalna szkółka narciarska, której celem jest rozwijanie różnych form kultury fizycznej w środowisku dzieci, młodzieży i dorosłych ze szczególnym uwzględnieniem narciarstwa zjazdowego, ale też rodzinnego uczestnictwa w uprawianiu sportu i aktywnym wypoczynku.

Na wyposażeniu posiadamy specjalistyczny sprzęt sportowy, którego nie ma w ogólnodostępnych siłowniach na terenie na którym powstała fundacja. „Trening suchy” z wykorzystaniem między innymi symulatorów narciarskich pozwala nie tylko świetnie  przygotować się do sezonu narciarskiego, poprawić koordynację ruchową, kondycję i pracę mięśni, ale też zagwarantuje dobrą zabawę i zapewni rozrywkę dzieciom.

Efekty Kształcenia

Zapisując swoje dziecko na nasze zajęcia  przyczynisz się do jego prawidłowego rozwoju i dobrego samopoczucia.

Chcemy, by dzieci próbowały nowych rzeczy, szły odważnie przez świat, szukamy sposobów by dodać dzieciom śmiałości. Na każdą z tych rzeczy wpływa poczucie pewności siebie u dzieci.

Rola komunikacji niewerbalnej jest bardzo ważna w rozwoju umiejętności społecznych.

Czas spędzony na zabawie bądź nauce w towarzystwie rówieśników sprzyja uspołecznieniu, a wspólnie spędzane chwile wymagają od dziecka kooperacji.

Zabawa i nauka, mające charakter współdziałania, poszerzają ogólną wiedzę grupy. Poprzez „wymienianie się” wiadomościami o świecie, dzieci uczą się od siebie nawzajem. Ułatwia wyrażanie trudnych emocji, uczy współpracy, pozwala wychodzić poza stereotypowe role i wzmacnia poczucie własnej wartości. Jest też dziecięcym zaproszeniem do świata, w którym wszystko jest możliwe.

Koncentracja to umiejętność skupiania i utrzymywania uwagi na konkretnych zadaniach.

0 Liczba
Odwiedzonych stoków
0 -członków
Liczba członków
0
Kolonie/obozy
0
coś tam...
OSTATNIE NOWOŚCI...

z życia FUNDACJI

Poznajemy tajemnice Beskidu Niskiego

Poznajemy tajemnice Beskidu Niskiego Majówka z BEAR . Zapraszamy na podróż bez szlaku po Beskidzie Niskim ☺️. Pan Robert oprowadzi…

Read More

Marzeniowe wyjazdy

Nasze wyjazdowe marzenia Podczas zajęć, które prowadzę dla dzieci i młodzieży, podpytywałam, czy mają jakieś marzenia związane z wyjazdami🧳. Oczywiście,…

Read More

Rowerem po Beskidzie Niskim

Rowerem po Beskidzie Niskim 2-4. 10. 2020 . Dzika przyroda, przestrzeń, ciekawa historia i ludzie. Beskid Niski to taki polski…

Read More
Follow Us